Obliczenie kosztów pokrycia dachowego Ekoternit

W tym miejscu możesz obliczyć koszty na podstawie wymaganych elementów. Przed zamówieniem pokrycia zalecamy niewiążącą konsultację z naszym działem sprzedaży, który opracuje Ci ofertę cenową i poleci najbliższego dystrybutora lub dekarza. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Jesteśmy tu dla Ciebie.

1) WYBIERZ TYP I KOLOR POKRYCIA

Pokrycia dachowe produkujemy dziś w czterech wersjach EB1, EB2, EB3, EB4. Pojedyncze wersje o zmniejszonych wymiarach, kształcie i wadze. Możesz wybrać jeden z czterech wariantów kolorów: Black, Graphite, Grey i Red.

↓ POLECAMY DO POKRYCIA ORYGINALNĄ SPIKNĘ PRZECIWWIATROWĄ EKOTERNIT ↓

2) MOŻESZ DODAĆ AKCESORIA

Oferujemy znormalizowane dodatki blacharskie i podstawowe elementy obramowania dla każdego typu pokrycia dachowego Ekoternit. Są one sprawdzonym i niezawodnym systemem, który przynosi Twojemu dachu rozwiązanie w tych najdrobniejszych szczegółach.

  • Opcjonalne akcesoria dachowe - kliknij, aby zobaczyć.

3) ORIENTACYJNA OFERTA CENOWA

0.00

Cena jest podana bez VAT.

Określone atrybuty są dodawane do komunikatów komputerowych. Na wiadomości odpowiadamy w Pn-Pt w godzinach pracy. Dane osobowe (imię i nazwisko, adres e-mail) będą przetwarzane i zapisywane do systemu wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi.

© 2022 Ekologiczne pokrycie dachowe EKOternit ® - część grupy Fortemix, s.ro.