Opis pokrycia dachowego EB4 - Łuska

Będziesz zaskoczony tym, jak wiernie nasz produkt imituje naturalny łupek. Nadaje się wszędzie tam, gdzie konieczne jest nadanie dachowi cech charakteru z dawnych czasów. Ekoternit Premium EB4 łuska nada niesamowity wygląd wszystkim zabytkowym budynkom, domom z bali drzewnych, altankom itp. obiektom.

Dachowe pokrycie Ekoternit bardzo dobrze wytrzymuje wysokie temperatury w lecie i bardzo niskie temperatury w miesiącach zimowych. Nasze pokrycia dachowe jest również odporne na promieniowanie UV.

Pokrycie dachowe Ekoternit udowadnia nasze wieloletnie doświadczenie z wielostronnym i wysokiej jakości wykorzystaniem tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Jeśli zastanawiasz się nad najbardziej odpowiednim wyborem pokrycia dachowego, to wierzymy, że nasza oferta będzie dla Ciebie tym najlepszym wyborem.

Szczegóły produktu

Cechy i parametry techniczne pokrycia dachowego EB4 - Łuska

Wymiar 320x320 mm
Ciężar 0,70 kg
Grubość 5 mm
Liczba szt./ m2 16,6 szt. / m2
Odporność na ogień grupa E
Minimalne nachylenie dachu 28°
Trwałość Oczekuje się długiej żywotności przekraczającej nawet 30 lat
Przeznaczenie wszystkie konstrukcje dachowe z pełnym deskowaniem
Kolory czarny, grafitowy, szary, czerwony

Montaż

Montaż formatek Ekoternit odbywa się na deskowaniu z płyt OSB 3 lub z powietrznie suchych (wilgotność 15-20%) listew o jednolitej minimalnej grubości 20mm. Między deskowaniem, a warstwą termoizolacyjną należy zachować wystarczającą szczelinę wentylacyjną, co najmniej 40 mm.

Jako podłoże stosuje się kontaktową folię hydroizolacyjną, której rodzaj i właściwości zależne są od składu płaszcza dachowego. W przypadku dachu jednopłaszczowego stosuje się kontaktową folię dyfuzyjną z wewnętrzną elastyczną membraną, aby zapewnić szczelność wokół wkłucia. Folię układa się we wzdłużne pasy.

Lista techniczna i instrukcja montażu do pobrania

Dokumenty i protokoły EB4 - Łuska

Produkty Ekoternit spełniają wymagania norm europejskich i czeskich.

Rodzaje pokrycia dachowego

KALKULATOR CENY

Wypróbuj nasz kalkulator i uzyskaj wstępną informację o cenie.

Spróbuj
© 2022 Ekologiczne pokrycie dachowe EKOternit ® - część grupy Fortemix, s.ro.