Opis pokrycia dachowego EB3 - Tradycyjny prostokąt

To pokrycie nada Twojemu dachowi ponadczasowy wygląd. Jest to atrakcyjne rozwiązanie dla nowych budynków i nowoczesnych domów jednorodzinnych. Ta wersja zostanie doceniona przez każdego klienta, który chce coś więcej dla swojego domu za rozsądne środki finansowe. Ekoternit Premium EB3, to tradycyjny prostokąt, który wyróżnia się korzystnym stosunkiem ceny do wydajności.

Dachowe pokrycie Ekoternit bardzo dobrze wytrzymuje wysokie temperatury w lecie i bardzo niskie temperatury w miesiącach zimowych. Nasze pokrycia dachowe jest również odporne na promieniowanie UV.

Pokrycie dachowe Ekoternit udowadnia nasze wieloletnie doświadczenie z wielostronnym i wysokiej jakości wykorzystaniem tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Jeśli zastanawiasz się nad najbardziej odpowiednim wyborem pokrycia dachowego, to wierzymy, że nasza oferta będzie dla Ciebie tym najlepszym wyborem.

Zdjęcia

Cechy i parametry techniczne pokrycia dachowego EB3 - Tradycyjny prostokąt

Wymiar 300×445 mm
Ciężar 1 kg
Grubość 5 mm
Liczba szt./ m2 17,5 szt. / m2
Odporność na ogień grupa E
Minimalne nachylenie dachu 20°
Trwałość Oczekuje się długiej żywotności przekraczającej nawet 30 lat
Przeznaczenie wszystkie konstrukcje dachowe z pełnym deskowaniem
Kolor czarny, grafitowy, szary, czerwony

Montaż

Pokrycie dachowe Ekoternit układa się na pełnym deskowaniu. Zalecamy podłożyć pod spód folię dyfuzyjną lub inną izolację. Zalecamy zapewnić wentylację przestrzeni na poddaszu.

Układanie tego pokrycia dachowego jest takie samo, jak w przypadku pokrycia dachowego z eternitu lub dachów łupkowych, nawet, jeżeli są zainstalowane śniegołapy.

Pokrycie dachowe Ekoternit EB3 tworzy imponujące i bardzo wytrzymałe dachy do wszystkich warunków klimatycznych. Może być stosowane na dachach od nachylenia 20°, ale zawsze zależy to od lokalnych warunków klimatycznych.

Z przyjemnością udzielimy Ci pełnego i bezpłatnego doradztwa w kwestiach pokrycia dachowego. Pomożemy Ci w doborze odpowiedniego pokrycia dachowego i szczegółów technicznych, przygotujemy dla Ciebie bezpłatne orientacyjną kalkulację dla Twojego dachu, wyposażymy Cię w próbki i całą niezbędną dokumentację.

Lista techniczna i instrukcja montażu do pobrania

Dokumenty i protokoły EB3 - Tradycyjny prostokąt

Produkty Ekoternit spełniają wymagania norm europejskich i czeskich.

Rodzaje pokrycia dachowego

KALKULATOR CENY

Wypróbuj nasz kalkulator i uzyskaj wstępną informację o cenie.

Spróbuj
© 2022 Ekologiczne pokrycie dachowe EKOternit ® - część grupy Fortemix, s.ro.